Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.