Nie przejmuje się, że jestem dobry i że ludzie mnie nie lubią, Grunt, że jest im przykro jak przegrywają ze mną.
- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Nie przejmuje się, że jestem dobry i że ludzie mnie nie lubią, Grunt, że jest im przykro jak przegrywają ze mną.
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.