Anonim 2017-10-28 23:04:31
( ͡° ͜ʖ ͡°)Nie każdy wie ale już spieszę z wyjaśnieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ceny masła poszły drastycznie w górę w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Tak więc masło stało sie polska kryptowaluta. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   1


Anonim 2017-10-29 15:14:23
@Anonim No shit sherlock...
   1


Pawelel123 ( dodaj do czarnej listy ) 2017-10-29 17:23:51
@Anonim "nie każdy wie ale już spieszę z wyjaśnieniem" -_-
   1


Anonim 2017-10-29 20:47:27
@Anonim masło podrożało generalnie na świecie a nie tylko w Polsce.
   1


Anonim 2017-10-29 20:54:28
@Anonim masz racje z tymi podwyżkami masła na świecie - nie wiem dlaczego ale jakoś tak mi się skojarzyło :D w każdym razie to jest nowa kryptowaluta - a tak poważnie to czytałem gdzieś, że rząd sprawdzał czy nie robią jakichś przewałów bo to nie możliwe zeby tak cena masła szła drastycznie w góre przez długi okres czasu
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim 2017-10-28 13:09:19
Akurat ktoś by się przejmował sytuacją firmową gdzie jest tylko szeregowym pracownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - takie rzeczy to chyba tylko w japonii - oni to mają zryte klimaty w robocie
   1


Anonim 2017-10-30 09:09:41
@Anonim - Ktoś tu chyba nie zna słowa sarkazm...
   1


mangozjeb ( dodaj do czarnej listy ) 2017-11-15 22:25:09
@Anonim Proszę nie obrażać Azjatów mają wszystko lepsze
   1


Anonim (Rafal666) 2020-11-30 21:59:07
Jesteś jebnieta jak azjaci
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
zakrecona ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-11 20:08:07
Widać człowiek zapracowany, zmęczony, ciągle tylko ta praca i praca...
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim 2017-10-15 15:20:07
( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)ʕ•ᴥ•ʔ(。◕‿‿◕。)ᶘᵒᴥᵒᶅ
   1


Anonim 2017-10-15 15:29:51
xDDDD
   1


stalineczka ( dodaj do czarnej listy ) 2017-10-15 20:29:34
Żabka pepe - najsmutniejsza żaba przegryw w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   1


Anonim (Axol) 2021-01-18 19:27:16
( ͡° ͜ʖ ͡°)Śmieszne XD
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
heheszek ( dodaj do czarnej listy ) 2017-10-15 20:30:20
Jeszcze jakby sobie na dupie to zrobił to by go jeszcze przyjęli ale na facjacie takie rzeczy porażka ヽ( ͠°෴ °)ノ
   1


Anonim 2017-10-15 22:32:24
@heheszek send noodles
   1


Anonim 2017-10-15 20:46:37
Gdzie takiego typa mogli by zatrudnic ? może na jakiejś infolinii ale kto chciałby z nim pracować ? słabo jak nie wiem ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Plus Minus -1
1
Anonim 2017-10-15 09:13:13
No jakbym widział mojego szefa └[⚆ᴥ⚆]┘
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Fox ( dodaj do czarnej listy ) 2017-12-29 12:11:15
Ahh.... Motywacja pracownika w tych czasach :-D
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Do góry

  Ranking użytkowników


  Generator Memów (bez rejestracji)

Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa