Anonim (ten lepszy )
2019-06-09 08:29:41
Najgorzej... jako wysoko rozwinięta jednostka ludzka w kierunku polszczyzny poorawnej oraz trzeciego roku politechniki uszy moje śmią krwawić jak i oczy widząc tak ogromną zniewagę polskiego języka w porównaniu do większości niedorozwiniętej grupy plebsu społecznego nazywaną również nastolotkami w przedziale wiekowym 11-19 lat niekiedy poszczególne jednostki dojżewają o wiele później ale cóż na to czynić w tej erze internetu jakiem dumnym mi pozostaje bycie z racji że cała ta wypowiedz ino jedno zdanie zawiera :)
1
Anonim (Wariatkaa)
2019-06-09 13:19:39
@Anonim (ten lepszy ) ma osoba śmie zgadzać się z pańską opinią na dany jakże temat
1
Anonim (Shepsii)
2019-06-09 14:52:02
@Anonim (ten lepszy )
Pisząc już taki komentarz warto zwrócić uwagę na równie istotny aspekt - interpunkcja :)
Pisząc już taki komentarz warto zwrócić uwagę na równie istotny aspekt - interpunkcja :)
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Mąż zabiera żonę do klubu.
A tam na parkiecie koleś co wywija tańce, break dance, moon walking, robi salta, kupuje drinki dla ludzi no prawdziwy lew parkietu.
Nagle żona mówi do męża
Widzisz tego kolesia, 25 lat temu oświadczył mi się ale dałam mu kosza
Na co mąż odpowiada:
Wygląda na to, że nie przestał jeszcze świętować
A tam na parkiecie koleś co wywija tańce, break dance, moon walking, robi salta, kupuje drinki dla ludzi no prawdziwy lew parkietu.
Nagle żona mówi do męża
Widzisz tego kolesia, 25 lat temu oświadczył mi się ale dałam mu kosza
Na co mąż odpowiada:
Wygląda na to, że nie przestał jeszcze świętować
kaktus ( dodaj do czarnej listy )
2018-02-16 22:09:43
Szczęście to jest takie gdy nie pchasz sie w te związki
1
Anonim (Pallandini)
2019-04-07 17:31:40
A taki facet, co nie pracuje, bo juz ma 100 milionow zielonego?
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Anonim
2017-09-23 12:03:43
To już teraz zależy od kraju. ;) W niektórych mogą mieć żony. Ciekawe czy tam średni wiek do umierania jest niższy...
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze

Ranking użytkowników
Generator Memów (bez rejestracji)
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.