Anonim
Dokładnie tak XD Nie obrażajmy gum myląc ich z metodami i na odwrót XD
[Zobacz materiał]
Trochę rasistowskie,he?
[Zobacz materiał]
@kaktus baranie to są gumy do żucia, a nie mentosy
[Zobacz materiał]
Gówno prawda, ahoj jest mało popularne. W Czechach cześć to "ciał" a siemka to "ciałko".
[Zobacz materiał]
XD Jako ateistę rozśmieszyło mnie. :)
[Zobacz materiał]
@Chuck_Norris can u kurwa wypierdalać proszę
[Zobacz materiał]
Ranking użytkowników
Generator Memów (bez rejestracji)