anonim
zakrecona ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-23 10:28:52
Wtedy trzeba iść szybko, bo ludzie są średni i się wpychają xd
1
Anonim
2018-01-23 16:47:34
@zakrecona jak byłem ostatnio u lekarz to czekałem z 30 minut bo sie spòźnił kolejka sie zebrała ale wszyscy kulturalnie pytali kto jest po kim i nikt się nikomu nie wpychał
1
zakrecona ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-23 22:01:30
@Anonim to jeszcze zależy od człowieka, bo ja już miałam tak że od razu się wpychali pomimo, że czekałam już godzinę w kolejce
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze

Ranking użytkowników
Generator Memów (bez rejestracji)
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.