- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.PS
Zawsze w podstawówce miałem ubaw z debili którzy wyjeżdżali z teksem :
" Będę się z tobą bił ale nie kop ! "
Xaxaxa... I to święte oburzenie po kopie w jaja i kolanku na ryj...