- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Nieopatrznie zalogowałem się by zagłosować na euro-wizje...
No i oczywiście potem tyle mi świńskim wałem w nieczysty ryj ebanych reklam nasrali,że telefon do czyszczenia a numer do zmiany...Meila założyłem innego na starego mogą sobie srać reklamami do woli...