- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.No beka w huj...
Memy.pl albo Reddit lepszy
po chuja ja to dalej przegladam
jeszcze patrze na te planktony jak kaktus aka chwast albo chuck debilizm i sie zastanawiam, co ja tu robie
to chyba ostatni raz jak tu wchodze, wieksze zbiorowisko planktonu niz na kwejku