- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.I powiem,że najgorszą plagą są pedalarze - nie rowerzyści bo rowerzysta jeżdzi zgodnie z przepisami i wie jak się znalezc w ruchu drogowy.
Tylko pedalarze co to ich " jazda " to właściwie szereg prób samobójczych.
I w takim przypadku nie powinno być mowy o wypadku tylko pisać takiemu w karcie zgonu SAMOBÓJSTWO i wszyscy jadą dalej.