- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Udanego urlopu, w razie czego będziesz mógł popracować zdalnie? Sorka nie będę miał zasięgu. Co to za miejsce? Przestrzeń osobista
Gdy po latach odświeżasz sobie "Świat według Bundych" i odkrywasz, jak wiele masz wspólnego ze zrzędliwym sprzedawcą butów z lat 90.
Włosi którzy zaakceptowali fakt, że niektórzy ludzie lubią ananas na pizzy vs Polacy z marakonem z truskawkami Simpsonowie
Nastąpił dzień, w którym nie czekałem na kogoś kto się spóźnia, po prostu poszedłem sobie po 10 minutach, bardzo przyjemne uczucie, polecam
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Co do wierzących to też niemożliwe ponieważ skoro Bóg jest wszędzie to oddalenie się jest technicznie niemożliwe.
Natomiast jest inny problem... Seks,władza,pieniądze to definicja sekty religijnej i jej wielkość nie ma znaczenia ponieważ sekta to sekta i nie ma nic wspólnego z Bogiem.