- Zaloguj się lub Zarejestruj się
-
Zaloguj z Facebook
Zobacz podobne memy poniżej
Właściciele iphonów patrzący na właścicieli równie dobrych i znacznie tańszych telefonów arystokracja
Mogę odinstalować edge? Windows: nie, system się spieprzy na śmierć. Odinstaluję bootloader, Linux: dajesz
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.I tak przegrali tylko przerąbali te 70 000 000 PLN o które oskarżają Sasina mimo iż doskonale wiedzą,że to ich i tylko ich wina gdyż mogły się odbyć i na jedno by wyszło...
Czytaj - I tak by Duda wygrał.
Był na to sposób - Trzeba było poprzeć Hołownię dopóki się wyborcy nie skapli,że to PO bis a nie na siłę promować srającego do szambelana...
Nie nie jestem zwolennikiem jakiejkolwiek partii tylko PRAGMATYKIEM.