mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-02 22:50:33
Teraz każda dziewczyna się maluje, a ja uważam że naturalność jest najważniejsza. Potem po ślubie okazuje się, ze tą dziewczyna nie jest taka pięknością xd
2
Anonim (Mrok)
2020-11-18 17:53:08
Kąda,absolutnie każda kobieta trafi w swoim życiu na jednego,najwyżej dwóch mężczyzn dla których będzie ona wszystkim... Najpiękniejsza itd.
Dla całej reszty byla,jest i zawsze będzie tylko kolejną dupą do wyruchania.
Tak więc makijaż nic tu nie zmieni bo w nocy nie widać a w dzień 99% facetów nie zauważa gapiąc się na cycki i kombinując jak ją po wyruchaniu spławić...
Dla całej reszty byla,jest i zawsze będzie tylko kolejną dupą do wyruchania.
Tak więc makijaż nic tu nie zmieni bo w nocy nie widać a w dzień 99% facetów nie zauważa gapiąc się na cycki i kombinując jak ją po wyruchaniu spławić...
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
zakrecona ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-03 21:01:44
Ja jeździłabym przepisowo zawsze, bo nie sztuka jest jechać szybko, sztuka jest jechać mądrze.
1
Anonim
2020-12-18 13:49:41
@zakrecona Jeżdżę bezwypadkowo od 16 roku życia to wtedy miałem motocykl.
I powiem,że najgorszą plagą są pedalarze - nie rowerzyści bo rowerzysta jeżdzi zgodnie z przepisami i wie jak się znalezc w ruchu drogowy.
Tylko pedalarze co to ich " jazda " to właściwie szereg prób samobójczych.
I w takim przypadku nie powinno być mowy o wypadku tylko pisać takiemu w karcie zgonu SAMOBÓJSTWO i wszyscy jadą dalej.
I powiem,że najgorszą plagą są pedalarze - nie rowerzyści bo rowerzysta jeżdzi zgodnie z przepisami i wie jak się znalezc w ruchu drogowy.
Tylko pedalarze co to ich " jazda " to właściwie szereg prób samobójczych.
I w takim przypadku nie powinno być mowy o wypadku tylko pisać takiemu w karcie zgonu SAMOBÓJSTWO i wszyscy jadą dalej.
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-05 16:07:43
Jacek jest mądry, bądź jak Jacek nie martw się na zapas xd
2
Anonim
2018-01-10 23:23:11
@mala_czarna ja mam wypracowanie na jutro a nawet nie zaczalem pisac i ide spac bo jest polnoc
1
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-11 15:52:50
@Anonim mądrze, ja też tak robię, ale jak już serio mi się nie chce xd
2
Chuck_Norris ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-12 20:08:44
Ja to od razu ide spać nawet sie nie ucze bo mi sie nie chce xdd
2
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze

Ranking użytkowników
Generator Memów (bez rejestracji)
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.