Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-02 22:50:33
Teraz każda dziewczyna się maluje, a ja uważam że naturalność jest najważniejsza. Potem po ślubie okazuje się, ze tą dziewczyna nie jest taka pięknością xd
   2


Anonim (szczegulnie ty) 2020-11-26 03:35:20    1

Anonim (Kszan) 2020-10-18 00:03:50
Nietoperz
   1


Anonim (Mrok) 2020-11-18 17:53:08
Kąda,absolutnie każda kobieta trafi w swoim życiu na jednego,najwyżej dwóch mężczyzn dla których będzie ona wszystkim... Najpiękniejsza itd.

Dla całej reszty byla,jest i zawsze będzie tylko kolejną dupą do wyruchania.

Tak więc makijaż nic tu nie zmieni bo w nocy nie widać a w dzień 99% facetów nie zauważa gapiąc się na cycki i kombinując jak ją po wyruchaniu spławić...
   1


Anonim 2020-11-21 20:29:09
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
zakrecona ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-03 21:01:44
Ja jeździłabym przepisowo zawsze, bo nie sztuka jest jechać szybko, sztuka jest jechać mądrze.
   1


Anonim 2020-12-18 13:49:41
@zakrecona Jeżdżę bezwypadkowo od 16 roku życia to wtedy miałem motocykl.
I powiem,że najgorszą plagą są pedalarze - nie rowerzyści bo rowerzysta jeżdzi zgodnie z przepisami i wie jak się znalezc w ruchu drogowy.

Tylko pedalarze co to ich " jazda " to właściwie szereg prób samobójczych.

I w takim przypadku nie powinno być mowy o wypadku tylko pisać takiemu w karcie zgonu SAMOBÓJSTWO i wszyscy jadą dalej.

   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-05 16:07:43
Jacek jest mądry, bądź jak Jacek nie martw się na zapas xd
   2


Hiskiel ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-05 22:04:12
@mala_czarna To jest to!
   2


Anonim 2018-01-10 23:23:11
@mala_czarna ja mam wypracowanie na jutro a nawet nie zaczalem pisac i ide spac bo jest polnoc
   1


mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-11 15:52:50
@Anonim mądrze, ja też tak robię, ale jak już serio mi się nie chce xd
   2


Chuck_Norris ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-12 20:08:44
Ja to od razu ide spać nawet sie nie ucze bo mi sie nie chce xdd
   2


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Fox ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-07 18:24:12
sxDDDDD
   2


Anonim 2018-09-29 18:12:07
O kurczę kaktus....
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Do góry

  Ranking użytkowników


  Generator Memów (bez rejestracji)

Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa