krejzol


Fox ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-03 21:03:25
( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba w przyszłości pójde na Uniwerek.
   1


zielony_kefir ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-05 08:00:31
No ja nie wiem skąd tu takie różnice... W każdym razie totalna przewaga po lewej stronie!
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim (Xpardix) 2018-08-26 20:57:00
( ಠ_ಠ)
   1


Anonim 2018-08-28 23:53:52
ʕ•ᴥ•ʔ
   1


Anonim 2018-08-30 15:13:14
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
   1


Anonim (Iksdek) 2018-09-05 13:34:08
Koteł Bogiem *-*
   1


Anonim (Diabełek ) 2019-06-05 09:03:25
To pewnie fotoszop
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim 2017-11-16 10:26:44
A kto normalny robi sobie nagie zdjęcia ?
   1


Brajanusz ( dodaj do czarnej listy ) 2017-11-16 11:37:20
@Anonim nikt normalny tego nie robi ale świat jest pełen świrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   1


kaktus ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-01 15:30:21
Po co robić nagie zdjęcia? Xd Moja sisotra raz zrobiła sobie zdjęcie i ono wstawiło sie na mój dzień na messengerze xdd
   1


Anonim 2018-08-26 00:38:33
@kaktus poka
   1


Anonim (Unikatowa) 2018-08-26 11:43:38
@Anonim eee(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim 2018-08-30 15:14:42
( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Plus Minus -1
1
Anonim 2018-08-30 15:14:57
( ͡° ͜ʖ ͡°)
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Marco445 ( dodaj do czarnej listy ) 2018-08-24 09:55:57
Chyba przesadził z tym sekretem
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
chujmiszcz ( dodaj do czarnej listy ) 2017-10-28 13:10:51
O jakbym widział starego xD - też zawsze przy kompie coś mi spierdoli i później patrzy czy działa czy nie dostanie opierdolu ;D
   2


Anonim 2018-08-23 19:11:59
Nie zapomnę jak mi tata kiedyś zaciął tak kompa przeglądarką, że aż trzeba było po jego brata informatyka dzwonić. Aaa to jeszcze było za czasów windowsa xp i kiedy to pierwsze podrygi internetu u mnie w domu dopiero były, a stary pc trochę się pocił przy przeglądarce
   1


Komentuj bez logowania :)

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Do góry

  Ranking użytkowników


  Generator Memów (bez rejestracji)

Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa