Pawelel123 ( dodaj do czarnej listy )
2017-11-01 23:41:09
Jacy źli ludzie, jak można ot tak wydeptać trawnik obok ładnego, eleganckiego chodnika
1
Anonim
2017-11-02 12:57:11
Jacy źli ludzie jak można od tak wybudować bramkę obok ładnej, eleganckiej i wydeptanej dróżki.
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Anonim
2017-11-11 13:42:39
(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
1
kaktus ( dodaj do czarnej listy )
2017-12-31 12:20:00
Niektórzy mają w pracy siłownie to prawda xd, ja też xd, ale w pracy siłownia jest dobra bo przynajmniej sobie przypakujesz xd
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-09 15:26:31
No i mógł już tylko pomarzyć o pracy xd
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Anonim
2017-10-31 10:02:44
U mnie własnie laski w biurze tak mają - niby mega zapracowane a cały czas siedzą na fejsie i innych badziewiach a za robotę się nie wezmą
1
Anonim
2017-10-31 20:48:36
a może jego praca to nadzorowanie żeby ktoś pracował a nie grał w pasjansa a faktury leżą ? :)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
kaktus ( dodaj do czarnej listy )
2017-12-31 13:39:13
No zamiast pracować uczciwie to siedzą na tym internecie i oszkują szefa i mają darmowy internet i pieniądze, sprawiedliwość xd
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-09 18:06:06
Ja tak wstaje do szkoły, tak się nie chce tego poniedziałku
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Chuck_Norris ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-01 19:31:57
Najgorzej jest gdy po wolnym od szkoły musisz znowu do niej iść, nie nawidze tego uczucia wtedy jest tak źle xd
1
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-09 18:07:05
Ale gdyby tydzień zaczynał się od wtorku, to nienawidziloby się wtorku a nie poniedziałku xd
1
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze

Ranking użytkowników
Generator Memów (bez rejestracji)
Komentuj bez logowania :)
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.