Demotywatory, które trafiły do archiwum.
2019-12-13 08:47:04 przez Anonim
Ja latem, widzący ludzi jedzących lody…
2019-12-13 08:28:50 przez Anonim
ODRAZU WIDAĆ ŻE PORZĄDNY WÓZ
2019-12-13 02:18:57 przez Anonim
Mialem 10 lat
2019-12-13 01:50:04 przez Anonim
Lecz najbardziej mi żal
2019-12-13 01:38:53 przez Anonim
Bylo cieple lato choc czasem padalo
2019-12-13 01:26:17 przez Anonim
Wsiąść do mana byle jakiego
2019-12-13 01:09:59 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.