2019-12-07 17:42:20 przez Anonim
coś czego nie ma
Anonim
2019-12-08 08:33:18
ciekawe kto za to płaci
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-12-07 17:39:49 przez Anonim
jestem mądrzejszy
Anonim
2019-12-08 08:33:42
ciekawe kto za to płaci
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-12-07 17:32:53 przez Anonim
andrzej duda
Anonim
2019-12-08 08:33:52
ciekawe kto za to płaci
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
Anonim
2019-12-08 08:34:00
ciekawe kto za to płaci
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-12-07 17:29:58 przez Anonim
Andrzej duda
Anonim
2019-12-08 08:34:12
ciekawe kto za to płaci
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
i w jaki sposób obchodzi prawo
ja za komentarze przeciw agedzie Gretalgbcostam otrzymałem ban na kilku portalach
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-12-07 17:29:02 przez Anonim
znów polaczków
Anonim
2019-12-08 08:37:00
"polaczki" pogardliwie określenie używane przez niemców i rosjan/sowietów podczas prześladowań wojennych.
twórco memów komu służysz?
twórco memów komu służysz?
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-12-07 16:35:55 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.