anonim
2020-05-15 23:16:40 przez Anonim
Halo, czy to Bartosz?
2020-05-15 22:19:44 przez Anonim
Kurła kiedyś ogry chodziły na edk
2020-05-15 21:01:51 przez Anonim
poumierali mówię sobie ....a to tylko zresetować trzeba było...czyli grupa jeszcze żyje....fajnie!!!
2020-05-15 18:47:26 przez Anonim
TRZA MŁODEMU PLATFORMY FISHBONE ZALOZYC
2020-05-15 17:23:39 przez Anonim
Kierownik w swoim naturalnym środowisku sprawdza w adminie kto siedzi na szukaju
2020-05-15 17:04:45 przez Anonim
I ja mu wtedy mówię:
2020-05-15 16:45:12 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.