anonim
2020-05-13 21:24:15 przez Anonim
they don't ask you for your name
2020-05-13 20:42:24 przez Anonim
Halo pogoda ?
2020-05-13 20:26:04 przez Anonim
kurła , maciejo , a my na gołómbki to kiedy pojadymy ?
2020-05-13 20:19:14 przez Anonim
ha ha ha , ale ten dawid to jest gość co nie rysiek ???
2020-05-13 20:12:09 przez Anonim
i ja wtedy do niego , ryszardzie , dawid ci wysłał ponad 100 smsów !
2020-05-13 20:11:53 przez Anonim
ostatni browarek i pora się pożegnać....dzia za dziś i....do zobaczenia jutro....Dobranoc...
2020-05-13 20:04:05 przez Anonim
Ty się człowieku bierz do jakiejś roboty
2020-05-13 19:51:26 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.