anonim
2018-10-19 13:32:20 przez Anonim
Nie ma I2M
2018-10-19 13:29:06 przez Anonim
Ewciu, hyhy hyh yhy hyhyy
2018-10-19 13:28:02 przez Anonim
Kiedy dłużnik zapłacił tylko 35e kosztów
2018-10-19 13:27:39 przez Anonim
Pioter kurła !!!!
2018-10-19 13:26:55 przez Anonim
Po co cargotec
2018-10-19 13:21:38 przez Anonim
Komputery programujo
2018-10-19 13:16:11 przez Anonim
BARBŁa KURŁA
2018-10-19 13:06:47 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.