Top 10 użytkowników

Anonim


Anonim 2018-08-26 11:43:38 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
@Anonim eee(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-26 11:10:18 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Fajna ta nasza opozycja taka nie za mądra
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-26 09:52:28 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Specjalista od wizerunku dziala. Dzięki za kampanię wyborczą
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-26 08:19:29 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
@Marco445 Masz? Chyba raczej jesteś.
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-26 06:27:13 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Gaz zawsze syczy, Hitlera pies nazywał się GAZorek, a tabletki przeciw bólowe panadolf.
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-26 00:38:33 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
@kaktus poka
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-25 23:18:18 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Mi to nie przeszkadza, dostałam ciuchy po bracie, w których chodzil w gimnazjum (skończył je prawie 8 lat temu) i w nich chodze. Są za duże, może niektórych śmieszą, ale mi się podobają. No i są po braciszku.
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-25 22:02:40 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
(ʘ‿ʘ)
[Zobacz materiał]
Wszelkie obrazki w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności. W przypadku zauważenia naruszeń, zgłoś ten fakt administratorom strony. Demoty lepsze niż kwejk, repostuj, jbzd, fishki, jeja, strefa beki, wiocha, chamsko, besty i mistrzowie xD - 2019
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa