Top 10 użytkowników

Anonim


Anonim 2018-08-16 17:49:00 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Dokładnie tak XD Nie obrażajmy gum myląc ich z metodami i na odwrót XD
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-16 17:29:22 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Trochę rasistowskie,he?
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-16 15:15:57 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
@kaktus baranie to są gumy do żucia, a nie mentosy
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-16 15:03:22 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
Gówno prawda, ahoj jest mało popularne. W Czechach cześć to "ciał" a siemka to "ciałko".
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-16 11:16:30 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
XDDD
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-16 08:16:52 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-15 16:34:42 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
XD Jako ateistę rozśmieszyło mnie. :)
[Zobacz materiał]
Anonim 2018-08-15 15:53:48 Ocena: 1 (Głosów: 1) | Raportuj
@Chuck_Norris can u kurwa wypierdalać proszę
[Zobacz materiał]
Wszelkie obrazki w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności. W przypadku zauważenia naruszeń, zgłoś ten fakt administratorom strony. Demoty lepsze niż kwejk, repostuj, jbzd, fishki, jeja, strefa beki, wiocha, chamsko, besty i mistrzowie xD - 2019
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa