Anonim
Tyle chlopa do jednego drąga
[Zobacz materiał]
Raczej,To nie jest kibel:)
[Zobacz materiał]
Jaki syf,poduszka na środku łóżka,donniczka na dywanie,i budzik na szafce 4m od łóżka.Wieśniara:)))
[Zobacz materiał]
Tą czerwoną małpe masz na ryju. Szacunku dla obcokrajowców
[Zobacz materiał]
( ͡° ͜ʖ ͡°)(╥﹏╥)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)(✌ ゚ ∀ ゚)☞( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Zobacz materiał]