chujmiszcz
2019-10-22 02:15:29 przez chujmiszcz
Trenerze a wejdę w drugiej połowie ?
2020-04-21 01:58:16 przez chujmiszcz
Coś tutaj się popsuło
Anonim (Twój Strach)
2018-09-01 23:47:47
@Anonim co ty, kurwa, pierdolisz??? Poprawnie będzie Adolf Hitler - wielki Wódz całej Europy!!!
1
Anonim (Mrok)
2020-04-24 07:22:36
@Anonim (Twój Strach) Poprawne brzmienie to " Wójek Adi " zjeb żydowskiego pochodzenia.Kompletne beztalęcie militarne które było za głupie by wyciągnąć wnioski z klęski innego zjebanego kurdupla Napoleona i nawet w tym samym miesiącu co on na ruskich napdło,najpierw zal.,apując się na zimę a potem grzęznąc w błocie...
No i mu blitzkrieg i jadący na amfetaminie piloci i czołgiści stanęli jak " h " na weselu i dali dupy.
No i mu blitzkrieg i jadący na amfetaminie piloci i czołgiści stanęli jak " h " na weselu i dali dupy.
1
Anonim (Twój Strach)
2018-09-01 23:47:37
@Anonim , co ty, kurwa, pierdolisz??? Poprawnie będzie Adolf Hitler - wielki Wódz całej Europy!!!
1
Anonim (Czmychacz CzuCzu)
2018-08-26 06:27:13
Gaz zawsze syczy, Hitlera pies nazywał się GAZorek, a tabletki przeciw bólowe panadolf.
1
GasterMasterBlaster ( dodaj do czarnej listy )
2018-09-02 08:32:01
tudududududu
hitler waleczny
tudududududu
jest baardzo grzeczny
hitler waleczny
tudududududu
jest baardzo grzeczny
2
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2022-10-31 01:19:18 przez chujmiszcz
Jesteś aktywny sexualnie ?
2018-02-02 14:04:16 przez chujmiszcz
Kiedy nawet własna flaga Cie nienawidzi xDD
golomp_prawdy ( dodaj do czarnej listy )
2018-02-02 19:53:56
@Hiskiel xD faktycznie tak to wygląda
1
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-02-03 10:47:44
@golomp_prawdy dla mnie to wygląda jakby flaga ją kopala
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-07-28 12:46:35 przez chujmiszcz
Paradoks ówczesnych kobiet
2018-09-06 01:13:17 przez chujmiszcz
Dyskutować z babą
kaktus ( dodaj do czarnej listy )
2017-12-27 20:41:42
Z kobietą nigdy nie wygrasz, one zawsze muszą mieć rację , bo inaczej kłótnia się nie skończy, lepiej przyznać jej rację nawet jeśli jej nie ma niż gasić ten ogień benzyną, kobiety lubią mieć rację
1
Anonim (ole)
2019-01-01 17:58:43
ty kaktus to musisz mieć wielki łeb, a rozum jeszcze większy - ciekawe gdzie go mieścisz?
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2018-01-04 10:54:39 przez chujmiszcz
Kiedy lasce włożysz do ust
zielony_kefir ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-04 19:33:32
zaradna kobieta, wie co zrobić jak się spieni. Wszyscy brawa dla niej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2018-01-16 11:19:47 przez chujmiszcz









Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.