Top 10 użytkowników

rafal


Anonim 2018-01-02 17:57:27
Oo to by sie przydało mojej dziewczynie jej to nic nie idzie obudzic. Tez tak macie? XD
   1


Anonim 2018-01-03 00:40:13
@Anonim nie mam tego problemu z moja dziewczyna bo jej nke mam
   1


zakrecona ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-03 19:55:36
Mój chłopak bałby się mnie obudzić, bo jak się nie wyśpię to jestem delikatnie mówiąc drażliwa └[⚆ᴥ⚆]┘
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
lubie_placki ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-03 17:00:07
Typowa sauna w stylu azteckim. Szkoda że ich tajniki przepały wraz z nimi
   1


zakrecona ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-03 21:06:29
Darmowa kąpiel relaksacyjna, tylko potem będzie musiał zapłacić... życiem
   1


kaktus ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-13 17:46:14
Ja to bym sobie zamówił cole z lodem, przy takej saunie xd
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Anonim 2018-01-02 17:57:59
Ojej ale musiał być pijany a na drugi dzień kac gigant co ja zrobilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   1


mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-02 21:52:11
Hahaha, Piotr ma branie xD. Ciekawe ile takich już zjadła. Tak to jest jak wypijesz za dużo xd
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-02 21:59:27
Tak jak ja. Szłam sobie spokojnie po ziemniaki, gdy nagle pojawiło się światło na podwórku i skończyło się na tym ze siedziałam z nożem , żeby móc się obronić xD
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Fox ( dodaj do czarnej listy ) 2017-12-28 18:10:37
To dlatego dobrze jest być dzieckiem.... Ale w końcu....każdy dorośnie :(
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy ) 2018-01-04 22:39:43
Sprawdzają ile osób będzie otrzymywać 500+. Pewnie z PO xd
   1


Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze

Komentuj demotywator

Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
Załaduj wszystkie komentarze
Wszelkie obrazki w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności. W przypadku zauważenia naruszeń, zgłoś ten fakt administratorom strony. Demoty lepsze niż kwejk, repostuj, jbzd, fishki, jeja, strefa beki, wiocha, chamsko, besty i mistrzowie xD - 2019
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
X

Dodaj zdjęcie lub animowanego gifa