2022-12-02 22:40:09 przez koko
Budujemy supermarket tu będą 3 kasy, po co jak będzie działać tylko jedna? Taka tradycja
2023-10-26 19:32:15 przez koko
Dlaczego odblaski sa takie ważne: tu jest Jaś, tu też jest Jaś przejście dla pieszych w nocy
2025-11-22 03:08:03 przez koko
Życie to szkolne przedstawienie, a ja jestem tym zającem
2025-12-10 01:23:17 przez koko
Idziemy gdzieś się przejść? Nie moge, wszystko mnie boli, niby po czym? Po trzydziestce
2026-01-26 03:08:36 przez koko
Gdy dziewczyna mówi, że masz pałę jak niemiecka armata: 8,8 cm flak
2026-03-04 03:17:09 przez koko










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.