Anonim
2021-04-04 09:30:30 przez Anonim
Co jest po bombie???
2021-04-04 09:22:56 przez Anonim
Fajne te święta
2021-04-04 02:20:12 przez Anonim
Wąż Ewa: weź jabłko, nie, jest w promocji, biorę!
2021-04-04 01:55:28 przez Anonim
nie rozumiesz łukasz
2021-04-04 01:53:40 przez Anonim
KUPIĆ normalnie czy z allegro?
2021-04-03 23:58:52 przez Anonim










Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.