chujmiszcz
2017-12-28 08:52:32 przez chujmiszcz
Kobiety są magiczne
2017-12-29 10:18:20 przez chujmiszcz
Kot sprzedawca
2017-12-30 10:20:05 przez chujmiszcz
Nie jestem lekarzem ale chyba tylko jedna z nich ratuje mu życie
zielony_kefir ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-06 16:20:59
I to na pewno jest ta po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ta po lewej to jakaś amatorka chyba jest czy co...
A ta po lewej to jakaś amatorka chyba jest czy co...
1
Chuck_Norris ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-13 21:32:51
To jest dopiero robota i przyjemności od razu xdd
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2020-05-01 02:37:41 przez chujmiszcz
Moje serce - gdy dowiaduje się o kartkówce
Anonim (klop)
2020-05-01 12:10:55
egzaminy powinne być zniesione. za duży stres.zamiast tego ocena za cały rok.
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2017-12-31 14:49:22 przez chujmiszcz
Na tym weselu to nie panna młoda była największą gwiazdą
2018-01-01 02:21:00 przez chujmiszcz
Przebije żelbet 8m lub 32 metry ziemi mein fuhrer
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-02 23:57:52
Dbanie o psy jest ważne. Przecież to istoty, które też odczuwają strach, boją się petard.
1
Anonim
2018-01-03 01:11:12
@mala_czarna pies podczas 2 wojny swiatowej bral udzial w obronach jezdzil koleja i byl wakeczny a terazniejszy pies to pizda i tyle
1
zakrecona ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-04 08:15:39
@Anonim no niby tak, Ale jednak to pies. Teraz też może jeździłby w czołgu itp. Ale na szczęście nie ma jak, bo nie ma wojny.
1
Anonim
2019-01-01 17:04:12
@mala_czarna popieram ,moje pieski biegają jakl oszalałe ze strachu i to nie jest fajne
1
zielony_kefir ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-06 16:17:41
Tak było.. Armatę skończyli nawet testowali, ale podczas ataku to była strasznie łatwym celem....
Dzięki bogu, że niemcy zrobili z tego niewypał, bo byłoby dawno po nas.
Dzięki bogu, że niemcy zrobili z tego niewypał, bo byłoby dawno po nas.
1
kaktus ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-13 18:19:11
Kurde, z takim czołgiem każdą wojnw byśmy wygrali xd
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2018-01-01 02:22:53 przez chujmiszcz
Zakaz strzelania petard w sylwestra
Anonim
2018-01-02 22:57:14
Osobiście uważam że jest na odwrót dorośli i dzieci podniecający się śwatełkami i hałsem na niebie są poprostu gorsi od idiotów nie rozumiem poco świętować kolejny rok zbliżający nas do śmierci gdyby to mogły być zwykłe imprezy a nie nawalanie fajerwerkami jak debil
1
mangozjeb ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-03 13:31:23
@Anonim i właśnie dla tego się cieszą bo coraz bliżej ich upragniona ŚMIERĆ!!
1
Anonim
2019-01-01 17:02:07
@Anonim popieram to ,i tak będą puszczac wiec chociaż ty mozesz sie powstrzymac
1
zakrecona ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-03 21:56:36
Fajerwerki to jakaś radość, dla dzieci to rozrywka. Nie można pisać ze Ci ludzie są gorsi od idiotow, przecież chcą uczcić nadchodzący rok, a fajerwerki to tradycja.
1
Anonim (Diabełek)
2019-01-17 10:14:07
Ja uważam, że właściciele psów powinni sami dopilnować, by ich psy się nie bały.
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze
2019-10-04 03:16:01 przez chujmiszcz
Ręka, noga
mala_czarna ( dodaj do czarnej listy )
2018-01-02 21:43:49
Po sylwestrze wszystko możliwe, niezła balanga była, Ale chociaż jest czysto xD
1
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.Załaduj wszystkie komentarze









Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.