@Anonim No patrz, a mimo wszystko udawało mi się wytrzeć reflektory, siedzenia i felgi tą samą ściereczką. Samochód przetrwał normalny żywot a i funkcjonował bez zarzutu.
Wszelkie obrazki w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności. W przypadku zauważenia naruszeń, zgłoś ten fakt administratorom strony. Demoty lepsze niż kwejk, repostuj, jbzd, fishki, jeja, strefa beki, wiocha, chamsko, besty i mistrzowie xD - 2019
Po co tyle ściereczek, nie wystarczy jedna?
Komentuj demotywator
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.